Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Jazyk/měna
  Výsledek hledání pro výraz

  Valex

  Valex

  Nářadí Valex - kvalita Made in Italy za dobrou cenu.

  Valex, italské nářadí s dobrou kvalitou a dobrou cenou. Naší snahou je dodat zákazníkům zboží dobré kvality za přijatelnou cenu.Právě značka Valex tuto podmínku splňuje beze zbytku. Je to nářadí pro řemeslníky a domácí kutily za dobrou cenu s velmi dobrou kvalitou. Výrobky firmy Valex nejsou určeny pro supermarketovou síť, kde se nekladou takové nároky na kvalitu.
  Zvláště zahradní technika firmy Valex je pověstná svou vysokou kvalitou, která je plně srovnatelná s jinými prestižními značkami, ale nižší cenou. S kvalitou produktů zahradní techniky máme ty nejlepší zkušenosti. 

  Několik zajímavých informací:

  Firma Valex je italskou výrobně obchodní firmou dodávající dílenské a zahradní nářadí v kvalitě ISO 9001.Zboží, které firma Valex sama přímo nevyrábí podrobuje své vlastní technologické kontrole přímo na místě ve výrobě. Konstruktéři firmy Valex se podílí na technickém zdokonalování výrobků přímo ve výrobních závodech.

  Kontrola kvality je několikastupňová. 

  Přímo v každém výrobním závodu má firma Valex své technologické manažery dohlížející na výběr komponentů pro výrobu a dohlíží na kvalitu technologických postupů.Po příchodu do centrálního skladu v Itálii je každá série výrobků ještě podrobena dalším zátěžovým zkouškám a pokud je vše v pořádku, jsou teprve výrobky uvolněny do prodeje.Koupí nářadí Valex získáte tedy výrobek, který prošel důkladnou kontrolou kvality za přijatelnou cenu.

  Několik příkladů o kvalitě:

  -Akuvrtačky Valex jsou vybaveny akumulátory s 3 násobnou životností než u jiných podobných značek.

  -Akuvrtačky jsou vybaveny kovovými, nikoli plastovými převody. 

  -Ruční elektrické vrtačky Valex mají vřetena uložena v ložiskách na rozdíl od podobných značek, které mají vřetena uložena v pouze pouzdrech. 

  -Bourací kladiva Valex mají aretaci nástroje při sekání, takže se sekáč při sekání neotáčí, je fixován a drží směr sekání. Tuto výbavu nemá žádný podobný výrobek jiných podobných značek.  

  -Vypínače, regulátory a elektrická výbava výrobků je nejvyšší možné kvality. 

  Co o sobě uvádí firma Valex sama: 

  Italská firma Valex vyrábí zahradní techniku, kompresory a generátory. Kooperuje také ve výrobě ručního a elektrického nářadí s významnými evropskými a světovými výrobci. Výrobky firmy Valex prochází důkladnou kontrolou kvality, firma Valex je držitelem certifikátu kvality ISO 9001. Výrobky firmy Valex nejsou určeny pro síť supermarketů, ale pro malé specializované prodejce strojů a nářadí.
  Firma vznikla v roce 1981, sídlí v Itálii, ale hranicemi není omezena, její trhy jsou po celém světě.

  Údaje mluví samy za sebe:

  • Firma Valex spolupracuje s partnery ze 100 zemí pěti kontinentů
  • 30.000 metrů čtverečních skladové plochy
  • 10.000.000 prodaných výrobků ročně
  1. firma Valex je certifikována podle normy ISO 9001, to je nejlepší uznání pro značku, která se vždy soustředila na kvalitu.

  Systém jakosti Valex:

  Divize zahrada, divize kompresory, divize generátory a technický úsek výzkumu a vývoje se denně zabývají návrhem stále dokonalejších výrobků, které dokáží maximálně využít moderních technologií. To vše s cílem vždy trhu nabídnout konkurenceschopné spolehlivé a vysoce výkonné výrobky Made in Italy.

  Systém jakosti Valex se odráží v certifikaci firmy podle normy ISO EN UNI 9001.

  Je to důležitý cíl, který zaručuje kvalitu výrobků, kvalitu organizace a kvalitu nabízených služeb. Označení CE a uznání jednoho z nejdůležitějších evropských a mezinárodních certifikačních orgánů je zárukou kvality a jistoty, že výrobky Valex splňují technologické, kvalitativní a bezpečnostní požadavky stanovené normami jednotlivých zemí.

  Kvalita na celosvětové úrovni je pro firmu Valex výchozí bod pro další rozvoj systematičnosti a bezpečnosti, směrem ke stále větší dokonalosti.

  Elektrické nářadí Valex:

  Hlavní pozornost je soustředěna na kvalitu jako u výrobků Made in Italy, proto jsou tak úspěšné.

  Výroba na míru

  Firma Valex přímo zasahuje do výrobního procesu výrobce a zapracovává specifické požadavky. Zaručuje tak vysoký a neměnný standard jakosti výrobku.

  Kontrola komponentů

  Firma Valex zasahuje v oblasti kvality komponentů, přímo ve výrobním závodě.

  Kontrola hotového výrobku

  Firma Valex ověřuje vlastnosti hotového výrobku, aby spotřebiteli zaručila maximální spolehlivost a spokojenost.

  Vstupní kontrola

  Posledním krokem je odzkoušení výrobků v okamžiku příjmu do našeho skladu. Touto kontrolou se ověřuje, zda byla každá jednotlivá série vyrobena správně.

  Ruční nářadí

  Prodej ručního nářadí Valex má ve firmě hluboké kořeny. S více než 15 lety zkušeností si firma Valex vydobyla uznání a vedoucí postavení ve výběru těch nejlepších výrobků z celého světa.

  Profesionální ruční nářadí

  je pýchou široké škály nářadí Valex. Jedná se o nářadí nejvyšší kvality, které jsou výbornou alternativou těch nejprestižnějších světových značek v oboru.

  Ruční nářadí pro kutily

  Při výběru nejlepšího ručního nářadí vybírá Valex ve velkém stylu. Její trhy jsou po celém světě a jedná se o nejlepší firmy, a to nejen evropské, které zaručují výrobky vysoké kvality za nejlepší ceny.

  Kvalita vždy na prvním místě

  Všechno nářadí, které se dostává do rukou prodejců a spotřebitelů, prošlo přísným systémem jakosti firmy Valex !

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Sáčky do vysavače Valex

  215 Kč s DPH
  Papírový filtr do vysavače, objem 20 lt., 5 kusů, pro dílenské a domácí vysavače zn. Valex.

  Filtr do vysavače dlouhodobý

  315 Kč s DPH
  Dlouhodobý filtr pro opakované použití, vodou omyvatelný, Ø 14,5 cm vnější Ø 18 cm výška 14 cm, pro Valex APL 1420, APL 1430, Einhell DUO, INOX, QUATTRO...

  Hepa filtr do vysavače dlouhodobý Valex

  341 Kč s DPH
  Dlouhodobý Hepa filtr pro opakované použití, pro APL 1424, 1434, 1434 Work Valex.

  Pevný filtr do krbového vysavače Valex

  370 Kč s DPH
  Dlouhodobý hepa filtr pro opakované použití pro krbový vysavač Cinder, vodou omyvatelný.

  Nástřiková pistole

  377 Kč s DPH
  Nástřiková pistole k nástřiku ochranných hmot karoserií ap.

  Pískovací pistole recirkulační

  943 Kč s DPH
  Pískovací pistole s recirkulací pro pískování čísel na autoskla apod.

  Valex

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 214 Kč Max: 943 Kč
  Kč214 Kč943