Servis

Provádíme záruční a pozáruční servis námi dovážených a prodávaných výrobků firem Telwin, Lavor, Lavor Pro, FASA, Annovi Reverberi

Certifikáty o servisním školení invertorové techniky u firmy Telwin
Školení 2015/II
Školení 2015II
Školení 2014/I
Školení 2014/I

Jsme certifikovaný dovozce a servis italské firmy Lavorwash (tlakové myčky,mycí stroje atd.)
certifikát ZDE.....

UPOZORNĚNÍ: Opravy velkých strojů pro omezený skladovací prostor je potřeba konzultovat předem. Pokud doručíte rozměrný stroj do opravy bez objednání a následného odsouhlasení termínu, nemusí být Vaše zakázka přijata. To se netýká záručních oprav.

Servisní podmínky:

1/ Nezasílejte do opravy žádné rozměrné stroje bez domluvy předem. Každou opravu, zvláště větších strojů konzultujte předem s technikem, zamezí se mnohdy zbytečné dopravě výrobků do servisu.

2/ Pokud dohodnete opravu a způsob odeslání do servisu, přiložte k výrobku průvodní list s udáním závady, kontakty, telefon, mailovou adresu a odesílací adresu.

3/ Z velkých strojů vypusťte provozní náplně, zejména palivo u naftových tlakových myček s ohřevem vody.

Kontakty:

  • SERVIS STROJE: veškerý servis a  náhradní díly na vysokotlaké čističe, mycí stroje na podlahu, parní čističe, vysavače, kompresory :

          servis@alfin-trading.czTel. +420 77 55 66 032

  • SERVIS SVÁŘEČKY A NABÍJEČKY:

          servis.elektro@alfin-trading.cz   Tel. +420 77 55 66 036

  • ZELMER: náhradní díly Zelmer:

         maloobchod@alfin-trading.cz / Tel. +420 77 55 66 034

Technické dotazy:
Pokud máte nějaké technické dotazy ohledně nabízených strojů, neváhejte nás kontaktovat, náš technický personál je školen přímo u výrobců, proto můžeme poskytnout kvalitní informace o prodávaném sortimentu, servisu, konstrukci strojů atd.
Náhradní díly
Nelze mít na těchto stránkách všechny náhradní díly a příslušenství. Pokud hledáte díly nebo příslušenství na starší stroje nebo na stroje, které nemáme v nabídce, volejte našeho servisního technika. Nebo nás kontaktujte e-mailem, viz níže. V e-mailu uvádějte kontaktní osobu a telefon.

Náhradní díly Telwin:

Pro usnadnění identifikace náhradního dílu opište ze štítku sériové číslo - viz obrázek.

Ceny oprav:
předběžnou cenu opravy stanovujeme po identifikaci závady, zákazníkovi je cena sdělena předem. Pokud si zákazník nechá výrobek opravit, identifikaci závady neúčtujeme.
Pokud se zákazník rozhodne po identifikaci závady výrobek neopravovat, vyhrazujeme si právo účtovat náklady spojené s identifikací závady, zvláště u případů náročných na čas.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.