Zavřít
(0) položek
Váš nákupní košík je prázdný.
Produkty
  Filtry
  Měna CZK / €
  Výsledek hledání pro výraz

  Bodové svářečky pro automotive

  Bodové svářečky pro profesionální autoopravárenství. Produkty z této kategorie se dodávají v konfiguraci přesně určené zákazníkovi na míru, podle jeho provozních potřeb. Z tohoto důvodu nejsou u jednotlivých produktů ceny. Tyto produkty mohou mít velké množství volitelného příslušenství, které je dodáváno na přání.

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Inverspotter 13500 Smart Aqua Telwin

  823349
  Cena na dotaz
  Invertorová bodovací svářečka Inverspotter 13500 Smart Aqua Telwin pro špičkové autokarosárny a průmysl. Základní funkcí tohoto invertoru je schopnost automaticky rozeznat druh bodovaného materiálu (plechy pevnostní HSS, ocel apod.) a nastavit automaticky bodovací režim bez zásahu obsluhy. Tato funkce je nepostradatelná u dnešních moderních karoserií, které jsou z mnoha různých materiálů!!

  Inverspotter 14000 Smart Aqua Telwin

  823350
  Cena na dotaz
  Invertorová bodovací svářečka Inverspotter 14000 Smart Aqua Telwin pro špičkové autokarosárny a průmysl. Základní funkcí tohoto invertoru je schopnost automaticky rozeznat druh bodovaného materiálu (plechy pevnostní HSS, ocel apod.) a nastavit automaticky bodovací režim bez zásahu obsluhy. Tato funkce je nepostradatelná u dnešních moderních karoserií, které jsou z mnoha různých materiálů!!

  Bodové svářečky pro automotive

  Filtrovat podle:

  Smazat vše
  Min: 10 Kč Max: 30 Kč
  Kč10 Kč30